cart9 0 Košík
3 Účet
Kontaktujte nás
4 Info

Alt kryty od somara Kupuj hned 329kč Navrhni si nový kryt s vlasním motivem
A pochlub se originálem.
Cena od
Alt Somárovy motivy prohlednout motivy 329kč Prohlédni si naše designy pro kryty.
Motivy, které se hodí ke všemu.
Cena od

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupbeatlesanda
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
hezké nápady na dárky příznivá cena absolutně rychlé dodání dáreček k nákupu a slevový kód na další nákup
Ověřený nákupdoktor.666
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodání a hezky obal na telefon. Celková spokojenost
Ověřený nákuplackova.zaneta
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Obal mě přijemně překvapil.Spokojená.
Slabiny:
Nic
Ověřený nákupOvěřený zákazník
04.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupOvěřený zákazník
28.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé dodání, výrobek byl přesně podle mých představ
Doprava od 800kč GLS Parcel zdarma

Nejprodávanější

Počet produktů: 173

Zobrazení 1-32 z 173 položek

Polštář s fotkou

Kvalitní polštář s tvojí fotkou či potiskem. Polštářek je 40x40cm. Jednoduše vlož fotku a klikni na uložit. Povlak polštáře můžeš prát na 40°C. Potisk je velmi kvalitní a ani při praní se o polštářek nemusíš bát.

Cena 299,00 Kč

  Kryt na Apple iPhone 11 s vlastní fotkou

  Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 11 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

  Cena 349,00 Kč

   Kryt na Apple iPhone 13 s vlastní fotkou

   Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 13 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

   Cena 349,00 Kč

    Kryt na Samsung Galaxy A14 s vlastní fotkou

    Buď originální s naším krytem na Samsung Galaxy A14 LTE / 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

    Cena 349,00 Kč

     Kryt na Apple iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2022 s vlastní fotkou

     Buď originální s naším krytem na Apple  iPhone 7 / 8 / SE 2020 / SE 2022 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

     Cena 349,00 Kč

      Kryt na Xiaomi Redmi 10C s vlastní fotkou

      Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 10C s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

      Cena 349,00 Kč

       Kryt na Samsung Galaxy Z Flip4 s vlastní fotkou

       Buď originální s naším krytem na Samsung Galaxy Z Flip4  s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

       Cena 349,00 Kč

        Kryt na Apple iPhone 12 / 12 PRO s vlastní fotkou

        Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 12 / 12 PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

        Cena 349,00 Kč

         Kryt na Apple iPhone 13 MINI s vlastní fotkou

         Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 13 MINI s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

         Cena 349,00 Kč

          Kryt na Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G s vlastní fotkou

          Buď originální s naším krytem na Xiaomi Note 11 PRO 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

          Cena 349,00 Kč

           Kryt na Samsung Galaxy A53 5G s vlastní fotkou

           Buď originální s naším krytem na Samsung Galaxy A53 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

           Cena 349,00 Kč

            Kryt na OnePlus Nord 2 5G s vlastní fotkou

            Buď originální s naším krytem na OnePlus Nord 2 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

            Cena 349,00 Kč

             Kryt na Xiaomi Redmi Note 11 / 11S 4G s vlastní fotkou

             Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 11 / 11S 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

             Cena 349,00 Kč

              Kryt na Apple iPhone XR s vlastní fotkou

              Buď originální s naším krytem na Apple iPhone XR s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

              Cena 349,00 Kč

               Kryt na Apple iPhone X / XS s vlastní fotkou

               Buď originální s naším krytem na Apple iPhone X / XS s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

               Cena 349,00 Kč

                Kryt na Motorola Moto G32 s vlastní fotkou

                Buď originální s naším krytem na Motorola Moto G32 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                Cena 349,00 Kč

                 Kryt na Samsung Galaxy A54 5G s vlastní fotkou

                 Buď originální s naším krytem na Samsung Galaxy A54 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                 Cena 349,00 Kč

                  Kryt na Xiaomi Redmi Note 8T s vlastní fotkou

                  Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 8T s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                  Cena 349,00 Kč
                  • Vyprodáno

                  Kryt na Apple iPhone 14 s vlastní fotkou

                  Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 14 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                  Cena 349,00 Kč

                   Kryt na Apple iPhone 11 PRO s vlastní fotkou

                   Buď originální s naším krytem na Apple iPhone 11 PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                   Cena 349,00 Kč

                    Ověřeno našimi zákazníky

                    Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

                    Výhody:
                    Rychlé dodání
                    Celkový názor:
                    Kryt přišel krásně zabalen i s malým dárečkem
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Lucie K. 03.12.2023

                    5.005.005.005.005.00
                    Výhody:
                    Krásný hrneček s fotkou, velmi rychle hotový a doručení skoro rychlosti blesku , milá komunikace a když jsem chtěla ještě nápis navíc úplně bez problémů vyhověli, tak že můžu vřele doporučit
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Simona N. 06.12.2023

                    5.005.005.005.005.00
                    Výhody:
                    Kvalitní tisk Dobrá komunikace Rychlost dodání
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Josef S. 28.11.2023

                    5.005.005.005.005.00

                    Nákupní košík

                    Košík je prázdný

                    Vyhledávání

                    Zde můžete vyzkoušet některé oblíbené tagy:
                    Účet

                    Účet

                    Žádný účet?
                    Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme co nejdříve