cart9 0 Košík
3 Účet
Kontaktujte nás
4 Info

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupbeatlesanda
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
hezké nápady na dárky příznivá cena absolutně rychlé dodání dáreček k nákupu a slevový kód na další nákup
Ověřený nákupdoktor.666
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodání a hezky obal na telefon. Celková spokojenost
Ověřený nákuplackova.zaneta
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Obal mě přijemně překvapil.Spokojená.
Slabiny:
Nic
Ověřený nákupOvěřený zákazník
04.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupOvěřený zákazník
28.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé dodání, výrobek byl přesně podle mých představ
Doprava od 800kč GLS Parcel zdarma
Kryty na telefony Realme s vlastní fotkou či motivem

Realme

Obaly na telefony Realme s vlastním motivem, fotkou, potiskem. Potiskneme ti zadní kryt. 

Realme

Počet produktů: 19

Zobrazení 1-19 z 19 položek

Kryt na Realme C21 s vlastní fotkou

Buď originální s naším krytem na Realme C21 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

Cena 349,00 Kč

  Kryt na Realme GT Master s vlastní fotkou

  Buď originální s naším krytem na Realme GT Master s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

  Cena 349,00 Kč

   Kryt na Realme 7 s vlastní fotkou

   Buď originální s naším krytem na Realme 7 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

   Cena 349,00 Kč

    Kryt na Realme 7 Pro s vlastní fotkou

    Buď originální s naším krytem na Realme 7 Pro s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

    Cena 349,00 Kč

     Kryt na Realme 7i / C25 s vlastní fotkou

     Buď originální s naším krytem na Realme 7i / C25  s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

     Cena 349,00 Kč

      Kryt na Realme 8i s vlastní fotkou

      Buď originální s naším krytem na Realme 8i s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

      Cena 349,00 Kč

       Kryt na Realme 8 / 8 Pro s vlastní fotkou

       Buď originální s naším krytem na Realme 8 / 8 Pro s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

       Cena 349,00 Kč

        Kryt na Realme 8 5G s vlastní fotkou

        Buď originální s naším krytem na Realme 8 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

        Cena 349,00 Kč

         Kryt na Realme 9 4G / 9 Pro Plus 5G s vlastní fotkou

         Buď originální s naším krytem na Realme 9 4G / 9 Pro Plus 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

         Cena 349,00 Kč

          Kryt na Realme 9 Pro 5G s vlastní fotkou

          Buď originální s naším krytem na Realme 9 Pro 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

          Cena 349,00 Kč

           Kryt na Realme C21Y / C25Y s vlastní fotkou

           Buď originální s naším krytem na Realme C21Y / C25Y s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

           Cena 349,00 Kč

            Kryt na Realme C55 s vlastní fotkou

            Buď originální s naším krytem na Realme C55 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

            Cena 349,00 Kč

             Kryt na Realme GT 5G s vlastní fotkou

             Buď originální s naším krytem na Realme GT 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

             Cena 349,00 Kč

              Kryt na Realme GT2 5G s vlastní fotkou

              Buď originální s naším krytem na Realme GT2 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

              Cena 349,00 Kč

               Kryt na Realme GT2 Pro 5G s vlastní fotkou

               Buď originální s naším krytem na Realme GT2 Pro 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

               Cena 349,00 Kč

                Kryt na Realme GT Neo 2 5G s vlastní fotkou

                Buď originální s naším krytem na Realme GT Neo 2 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                Cena 349,00 Kč

                 Kryt na Realme GT Neo 3 s vlastní fotkou

                 Buď originální s naším krytem na Realme GT Neo 3 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                 Cena 349,00 Kč

                  Kryt na Realme 9i s vlastní fotkou

                  Buď originální s naším krytem na Realme 9i s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                  Cena 349,00 Kč

                   Kryt na Realme 10 4G s vlastní fotkou

                   Buď originální s naším krytem na Realme 10 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu ti vytiskneme, co si jen budeš přát - ať už to jsou tvoje děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máš vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                   Cena 349,00 Kč

                    Ověřeno našimi zákazníky

                    Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

                    Výhody:
                    Rychlé dodání
                    Celkový názor:
                    Kryt přišel krásně zabalen i s malým dárečkem
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Lucie K. 03.12.2023

                    5.005.005.005.005.00
                    Výhody:
                    Krásný hrneček s fotkou, velmi rychle hotový a doručení skoro rychlosti blesku , milá komunikace a když jsem chtěla ještě nápis navíc úplně bez problémů vyhověli, tak že můžu vřele doporučit
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Simona N. 06.12.2023

                    5.005.005.005.005.00
                    Výhody:
                    Kvalitní tisk Dobrá komunikace Rychlost dodání
                    Pečeť ověřeno zákazníky

                    Josef S. 28.11.2023

                    5.005.005.005.005.00

                    Nákupní košík

                    Košík je prázdný

                    Vyhledávání

                    Zde můžete vyzkoušet některé oblíbené tagy:
                    Účet

                    Účet

                    Žádný účet?
                    Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme co nejdříve