cart9 0 Košík
3 Účet
Kontaktujte nás
4 Info

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupbeatlesanda
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
hezké nápady na dárky příznivá cena absolutně rychlé dodání dáreček k nákupu a slevový kód na další nákup
Ověřený nákupOvěřený zákazník
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychle dodání a hezky obal na telefon. Celková spokojenost
Ověřený nákupOvěřený zákazník
13.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Obal mě přijemně překvapil.Spokojená.
Slabiny:
Nic
Ověřený nákupOvěřený zákazník
04.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé vyřízení objednávky
Ověřený nákupOvěřený zákazník
28.09.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlé dodání, výrobek byl přesně podle mých představ
Kryty na telefony Xiaomi s vlastní fotkou či motivem

Xiaomi

Obaly na telefony Xiaomi s vlastním motivem, fotkou, potiskem. Potiskneme ti zadní kryt. 

Xiaomi

Počet produktů: 50

Zobrazení 1-32 z 50 položek

Kryt na Xiaomi Redmi Note 7 s vlastní fotkou

Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 7 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

Cena 349,00 Kč

  Kryt na Xiaomi Redmi 8 s vlastní fotkou

  Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 8 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

  Cena 349,00 Kč

   Kryt na Xiaomi Redmi Note 8 s vlastní fotkou

   Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 8 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

   Cena 349,00 Kč

    Kryt na Xiaomi Redmi Note 8T s vlastní fotkou

    Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 8T s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

    Cena 349,00 Kč
    • Vyprodáno

    Kryt na Xiaomi Redmi Note 8 PRO s vlastní fotkou

    Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 8 PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

    Cena 349,00 Kč

     Kryt na Xiaomi Redmi 9 s vlastní fotkou

     Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 9 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

     Cena 349,00 Kč

      Kryt na Xiaomi Redmi 9A s vlastní fotkou

      Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 9A s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

      Cena 349,00 Kč

       Kryt na Xiaomi Redmi 9T s vlastní fotkou

       Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 9T s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

       Cena 349,00 Kč

        Kryt na Xiaomi MI 9T s vlastní fotkou

        Buď originální s naším krytem na Xiaomi MI 9T s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

        Cena 349,00 Kč

         Kryt na Xiaomi Redmi Note 9 s vlastní fotkou

         Buď originální s naším krytem na Xiaomi  Note 9 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

         Cena 349,00 Kč

          Kryt na Xiaomi Redmi Note 9 PRO s vlastní fotkou

          Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 9 PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

          Cena 349,00 Kč

           Kryt na Xiaomi Redmi 10 4G s vlastní fotkou

           Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 10 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

           Cena 349,00 Kč

            Kryt na Xiaomi Redmi 10 5G s vlastní fotkou

            Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 10 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

            Cena 349,00 Kč

             Kryt na Xiaomi Redmi 10A / 9C s vlastní fotkou

             Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 10A / 9C s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

             Cena 349,00 Kč

              Kryt na Xiaomi Redmi 10C s vlastní fotkou

              Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi 10C s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

              Cena 349,00 Kč

               Kryt na Xiaomi Redmi Note 10, 10S 4G / Poco M5s s vlastní fotkou

               Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 10, 10S 4G / Poco M5s s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

               Cena 349,00 Kč

                Kryt na Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro / M3 Pro 5G s vlastní fotkou

                Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 10 5G / Poco M3 Pro / M3 Pro 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                Cena 349,00 Kč

                 Kryt na Xiaomi Redmi Note 10 PRO 4G s vlastní fotkou

                 Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 10 PRO 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                 Cena 349,00 Kč

                  Kryt na Xiaomi Redmi Note 11 / 11S 4G s vlastní fotkou

                  Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 11 / 11S 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                  Cena 349,00 Kč

                   Kryt na Xiaomi Redmi Note 11T Pro / Poco X4 GT s vlastní fotkou

                   Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 11T Pro / Poco X4 GT s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                   Cena 349,00 Kč

                    Kryt na Xiaomi Redmi Note 11S 5G / Note 11T 5G / Poco M4 PRO 5G s vlastní fotkou

                    Buď originální s naším krytem na  Xiaomi Redmi Note 11S 5G / Note 11T 5G / Poco M4 PRO 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                    Cena 349,00 Kč

                     Kryt na Xiaomi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi 11 Lite 5G NE s vlastní fotkou

                     Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Mi 11 Lite 5G / Xiaomi 11 Lite 5G NE s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                     Cena 349,00 Kč

                      Kryt na Xiaomi Mi 11 s vlastní fotkou

                      Buď originální s naším krytem na Xiaomi Mi 11 s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                      Cena 479,00 Kč

                       Kryt na Xiaomi 11T / 11T PRO s vlastní fotkou

                       Buď originální s naším krytem na Xiaomi 11T / 11T PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                       Cena 349,00 Kč

                        Kryt na Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G s vlastní fotkou

                        Buď originální s naším krytem na Xiaomi Note 11 PRO 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                        Cena 349,00 Kč

                         Kryt na Xiaomi 12 / 12X s vlastní fotkou

                         Buď originální s naším krytem na Xiaomi 12 / 12X s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                         Cena 349,00 Kč

                          Kryt na Xiaomi 12 PRO s vlastní fotkou

                          Buď originální s naším krytem na Xiaomi 12 PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                          Cena 349,00 Kč

                           Kryt na Xiaomi 12T / 12T PRO s vlastní fotkou

                           Buď originální s naším krytem na Xiaomi 12T / 12T PRO s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                           Cena 349,00 Kč

                            Kryt na Xiaomi 12 Lite s vlastní fotkou

                            Buď originální s naším krytem na Xiaomi 12 Lite 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                            Cena 349,00 Kč

                             Kryt na Xiaomi Redmi Note 12 s vlastní fotkou

                             Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 12 4G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                             Cena 349,00 Kč

                              Kryt na Xiaomi Redmi Note 12 5G / POCO X5 5G s vlastní fotkou

                              Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 12 5G / POCO X5 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                              Cena 349,00 Kč

                               Kryt na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G s vlastní fotkou

                               Buď originální s naším krytem na Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G s vlastním motivem! Na zadní stranu krytu vám vytiskneme co si jen budete přát - ať už to jsou vaše děti nebo domácí mazlíčci, s námi je máte vždy u sebe. Barvy jsou velmi kvalitní, živé a nikdy nevyblednou. Kryt je vyroben z TPU materiálu a skvěle váš telefon ochrání před nárazy. Na bocích krytu je protiskluzová vrstva.

                               Cena 349,00 Kč

                                Ověřeno našimi zákazníky

                                Prohlédněte si vybraná hodnocení našich zákazníků.

                                Výhody:
                                Rychlé dodání
                                Celkový názor:
                                Kryt přišel krásně zabalen i s malým dárečkem
                                Pečeť ověřeno zákazníky

                                Lucie K. 03.12.2023

                                5.005.005.005.005.00
                                Výhody:
                                Krásný hrneček s fotkou, velmi rychle hotový a doručení skoro rychlosti blesku , milá komunikace a když jsem chtěla ještě nápis navíc úplně bez problémů vyhověli, tak že můžu vřele doporučit
                                Pečeť ověřeno zákazníky

                                Simona N. 06.12.2023

                                5.005.005.005.005.00
                                Výhody:
                                Kvalitní tisk Dobrá komunikace Rychlost dodání
                                Pečeť ověřeno zákazníky

                                Josef S. 28.11.2023

                                5.005.005.005.005.00

                                Nákupní košík

                                Košík je prázdný

                                Vyhledávání

                                Zde můžete vyzkoušet některé oblíbené tagy:
                                Účet

                                Účet

                                Žádný účet?
                                Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme co nejdříve